Zwroty i reklamacje

Zwroty

Każde zakupione tło można zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia (tyle wynosi okres odstąpienia Klienta od umowy bez podania przyczyny). Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres sklep@creatowniastudio.com, w tytule wpisując „zwrot” oraz numer swojego zamówienia. Tło należy odesłać do nas w ciągu 14 dni od momentu poinformowania nas o zwrocie na adres: ul. Brzozowa 3, 52-129 Wrocław. Koszt wysyłki tła w takim przypadku jest po Twojej stronie. 

Pamiętaj, że tło musi do nas dotrzeć w nienaruszonym stanie, dlatego też koniecznie zadbaj o odpowiednie zapakowanie paczki. Za uszkodzone tło nie będziemy w stanie oddać Ci pieniędzy. 

Po otrzymaniu zwróconego tła, mamy 14 dni na zwrot kosztów. Zwracamy dokładnie taką samą kwotę jaka została wpłacona przez kupującego w momencie składania zamówienia. 

Reklamacje

Jeśli tło przyszło uszkodzone, oczywiście możesz je zareklamować. Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres sklep@creatowniastudio.com, w tytule wpisując „reklamacja” i numer swojego zamówienia. Konieczny też będzie opis sytuacji – pomocne będą także zdjęcia służące jako dowody uszkodzeń. Od tego momentu mamy 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, zwrócimy Ci koszty wysyłki i produktu lub zaproponujemy wymianę tła na nowe. 

Pamiętaj – nawet reklamowane tło musi zostać do nas odesłane! W tym przypadku jednak wszelkie koszty wysyłki są po naszej stronie. 

Masz pytania lub wątpliwości? Śmiało do nas napisz na adres sklep@creatowniastudio.com